41
150139

Olle Olsson-Hagalund

(Sweden, 1904-1972)
Olle olsson-hagalund, blomstermarknad i hagalund.

Blomstermarknad i Hagalund

Signerad Olle Olsson-Hagalund. Utförd på 1930-talet. Duk uppklistrad på pannå 60 x 74 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

250 000 - 300 000 SEK

25 000 - 30 000 EUR

Hammer price:
520 000 SEK