58
135653

Jules Schyl

(Sweden, 1893-1977)

Landskap från Höör

Signerad Schyl samt a tergo daterad 1959. Duk 52 x 69 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

8 000 - 10 000 SEK

800 - 1 000 EUR

Hammer price:
6 500 SEK