74
135277

Sven X:et Erixson

(Sweden, 1899-1970)

"Het sommar"

Signerad Sven Erixson. Utförd på 1950-talet. Duk 64 x 79 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

30 000 - 40 000 SEK

3 000 - 4 000 EUR

Hammer price:
21 000 SEK