88
101799

Isaac Grünewald

(Sweden, 1889-1946)

Blomsterstilleben

Signerad Grünewald och daterad 1943.
Duk 81 x 65 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

100 000 - 125 000 SEK

9 380 - 11 700 EUR

8 990 - 11 200 USD

Hammer price:
200 000 SEK