88
101799

Isaac Grünewald

(Sweden, 1889-1946)

Blomsterstilleben

Signerad Grünewald och daterad 1943.
Duk 81 x 65 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

100 000 - 125 000 SEK

10 000 - 12 500 EUR

Hammer price:
200 000 SEK