95
138655

John Jon-And

(Sweden, 1889-1941)
John jon-and, "per-erik vid köksbordet".

"Per-Erik vid köksbordet"

Signerad Jon-And och daterad -21. Tusch 31 x 24 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

15 000 - 20 000 SEK

1 500 - 2 000 EUR

Hammer price:
Unsold