1106
151149

A Baroque copper wine cooler.

10 000 - 15 000 SEK
887 - 1 330 EUR
926 - 1 390 USD
Hammer price
21 000 SEK
A Baroque copper wine cooler.

Koppar. Oval delvis godronnerad. Brätte med äggstav. Dubbla ringhänklar i lejonmaskaroner. Längd 69, höjd 25 cm.

Bucklor, bristningar, lagningar.