127
150403

Anna Munthe-Norstedt

(Sweden, 1854-1936)
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Hammer price
28 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Anna Munthe-Norstedt
(Sweden, 1854-1936)

Blomsterstilleben med vårblommor

Signerad och daterad 1912. Duk 70 x 40 cm.