141
149005

Olof Hermelin

(Sweden, 1827-1913)
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Hammer price
9 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Olof Hermelin
(Sweden, 1827-1913)

Franskt kustmotiv med fyrtorn

Signerad O. Hermelin och daterad 1878. Duk 66 x 50 cm.