385
126281

Axel Fredrik Cederholm

(Sweden, 1780-1828)
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Hammer price
10 000 SEK
For condition report contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Art and Old master paintings
+46 (0)739 400 801
Axel Fredrik Cederholm
(Sweden, 1780-1828)

Landskap med figurstaffage

Signerad Cederholm och daterad 1808. Akvarell 48 x 60 cm.