161029

Konrad Simonsson

(Sweden, 1843-1901)
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Hammer price
14 500 SEK
For condition report contact specialist
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Head Specialist Silver
+46 (0)709 17 99 93
Konrad Simonsson
(Sweden, 1843-1901)

Sommar, triptyk

Signerade Konrad Simonsson och daterade 1889. Duk, vardera 18,5 x 32 cm.

 Hide
 Show more

Important Timepieces 655

80. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, chronograph, ca 1966.
40 000 - 60 000 SEK
Bid History
Bidding ended
Fair warning
Fair warning
Fair warning
46 000

Your Bid
Fair warning
Fair warning
44 000

Your Bid
42 000

Your Bid
Current bid:
46 000 SEK