73
140747

Alfred Wahlberg

(Sweden, 1834-1906)
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
935 - 1 120 USD
Hammer price
12 000 SEK
Alfred Wahlberg
(Sweden, 1834-1906)

Vårlandskap

Signerad Alf. W. och daterad 12/3 -89. Pannå 17,5 x 27 cm.