977
155317

An Italian Baroque mirror.

60 000 - 70 000 SEK
5 300 - 6 180 EUR
5 530 - 6 450 USD
Hammer price
46 000 SEK
An Italian Baroque mirror.

Snidad, förgylld och bronserad. Rektangulär med genombruten dekor av bevingade figurer, blommor och voluter. Höjd 166, bredd 151 cm.

Lagningar, kompletteringar, maskstungen.