165
187977

Axel Törneman

(Sweden, 1880-1925)
40 000 - 60 000 SEK
3 490 - 5 230 EUR
3 650 - 5 470 USD
Hammer price
Unsold
Axel Törneman
(Sweden, 1880-1925)

"Offerlunden"

Signed Törneman. Executed in 1909. Canvas 85 x 94 cm.

Lagningar. Krackelerad.