858
192828

AN 19TH CENTURY SWEDISH 18 K. GOLD-BOX, Marked SG.

20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 870 - 2 340 USD
Hammer price
18 000 SEK

Franska kontrollstämplar. Rektangulär. Guillocherad dekor omgiven av graverade bladrankor. Längd 9 cm, vikt 120 g.

Lagningar.