392A
222969

Flamländsk skola 16/1700-tal

20 000 - 25 000 SEK
1 920 - 2 400 EUR
2 170 - 2 710 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Flamländsk skola 16/1700-tal

Company at the inn

Panel 39 32.5 cm.

Slitage.