422A
240552

Flamländsk skola 1600-tal

15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 400 - 1 870 USD
Hammer price
17 000 SEK
For condition report contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Art and Old master paintings
+46 (0)739 400 801
Flamländsk skola 1600-tal

Mythological scene

Copper 13 x 29 cm.

Provenance

Tidigare i samlingarna på Mariedal, Västergötland.