212
256000

Peter Graham

(United Kingdom, 1836-1921)
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Hammer price
Unsold
Peter Graham
(United Kingdom, 1836-1921)

PETER GRAHAM, olja på duk, Signerad P. Graham.

Signed P. Graham. Canvas 62 x 92 cm.

Viss krackelyr och ytsmuts.