307
239928

Flamländsk skola 1700-tal

15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Flamländsk skola 1700-tal

Scene with Moses

Panel 60 x 84.5 cm.

Krackelyr och ytsmuts. Mindre färgbortfall.