323
264089

Engelsk skola 1800-tal

60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Hammer price
Unsold
Engelsk skola 1800-tal

Music

Relined canvas 103 x 128 cm.

Uppfodrad duk. Krackelerad.