1546
301792

MÅLNING med KALLIGRAFI, Tusch och färg på siden , Kina, sen Qing dynastin/tidigt 1900-tal.

6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
Unsold

Ink and colour on silk. 50 x 39,7 cm.

Retuscher, fläckar, repor. Ramad.