331
294112

Ulrica Fredrica Pasch

(Sweden, 1735-1796)
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Hammer price
9 500 SEK
For condition report contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Art and Old master paintings
+46 (0)739 400 801
Ulrica Fredrica Pasch
(Sweden, 1735-1796)

"Konung Adolf Fredrik" (1710-1771)

Pannå 20 x 15 cm. Bronserad ram från början av 1800-talet.