389
305832

August Querfurt

(Germany, 1696-1761)
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Hammer price
Unsold
August Querfurt
(Germany, 1696-1761)

AUGUST QUERFURT, olja på pannå. Signerad AQ.

Rastande elegant sällskap. 32 x 23 cm.

Slitage, sprickor och lagningar. Ytsmuts.