117
345396

Robert Lundberg

(Sweden, 1861-1903)
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Hammer price
Unsold
Robert Lundberg
(Sweden, 1861-1903)

ROBERT LUNDBERG, olja på pannå, sign och dat -98.

Motiv från Runsala. 27 x 35 cm.

Obetydligt slitage på pannåns yttersta kanter.