700
368702

UTGÅR FELKATALGOSERIAT HUS - MATTA. Rölakan. 184,5 x 102,5 cm. Signerad KB. Sverige 1950-60-tal.

5 000 - 6 000 SEK
450 - 540 EUR
474 - 569 USD
Hammer price
Unsold

Modernistiskt randmönster i benvitt samt olika blå och bruna nyanser.

Något slitage och smutsig, fläckar. En hörnfrans skadad.