1170
458197

LeCoultre. Gold. Manual winding. Ø 35 mm. 1960-tal

30 000 - 32 000 SEK
2 650 - 2 820 EUR
2 760 - 2 950 USD
Hammer price
Unsold

Men's watch in gold with gold link. Chronograph. Push pieces are gilded. Caliber Valjoux 72.

Slitage. Boett med repor och nagg. Anlöpning på visare. Enstaka obetydliga repor på urtavla. Glas med repor. Tryckknappar med slitage. Skada på band. Ej funktionstestad.