494
439664

Empire

(1810-1840)
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Hammer price
Unsold
Empire
(1810-1840)

An Empire early 19th century six-light hanging lamp.

Height 78, diam 95 cm.

Slitage, skador.