578
506627

Helmer Osslund

(Sweden, 1866-1938)
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Hammer price
28 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Helmer Osslund
(Sweden, 1866-1938)

The Reindeer

Signed Helmer Osslund. Gouache 45 x 59.5 cm.

Provenance

Private collection.