1152
521948

A cabochon-cut ruby ring.

12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 090 - 1 370 USD
Hammer price
Unsold
A cabochon-cut ruby ring.

Size 18.5/58. 18K gold.

Bruksslitage. Mindre repor och någg på stenarna.