300556

28. RAGNAR SANDBERG, "Slussen, Orust" (The Floodgate, Orust).

Signerad RS och daterad -35. Duk 64.5 x 77.5 cm.

Droit de suite
Yes
200 000 - 250 000 SEK / 21 882 - 27 352 EUR
Hammer price
220 000 SEK