28
300556
Ragnar Sandberg
(1902-1972)

"Slussen, Orust" (The Floodgate, Orust)

Signerad RS och daterad -35. Duk 64.5 x 77.5 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

200 000 - 250 000 SEK

21 882 - 27 352 EUR

Hammer price:
220 000 SEK