805
738324

Pehr Hilleström, circle of

(Sweden, 1733-1816)
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Hammer price
46 000 SEK
For condition report contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Art and Old master paintings
+46 (0)739 400 801
Pehr Hilleström, circle of
(Sweden, 1733-1816)

Par med mus och musfälla (2)

Ett par. Uppfodrad duk, vardera 48 x 38 cm. Samtida förgyllda och bronserade ramar.