404
1049208
Beverloo Corneille

Untitled

Signed Corneille and dated -90. Gouache on print 93 x 96 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

15 000 - 20 000 SEK

1 414 - 1 885 EUR

Hammer price:
22 000 SEK
Saleroom notice
Provenance
Artist/Designer
Contact specialist
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist Modern Art, Prints
+46 (0)70 778 35 71