568
1102506

Italiensk konstnär 1600-tal

(Italy)
50 000 - 55 000 SEK
4 410 - 4 850 EUR
4 600 - 5 060 USD
Hammer price
70 000 SEK
For condition report contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Art and Old master paintings
+46 (0)739 400 801
Italiensk konstnär 1600-tal
(Italy)

ITALIAN ARTIST 17th CENTURY, Capriccio

Canvas 80 x 118 cm. Samtida ram.