6 artworks, some of wich by Erland Cullberg and Lars Hillersberg.
Bo Hultén, akvarell på papper, signerad och daterad -76, bladstorlek 50 x 70 cm.
Gert Aspelin, signerad, blyerts på papper, signerad och daterad 1970, bildstorlek 42 x 34 cm.
Lena Cronqvist, blandteknik, "Skiss X till skyltningsbild", okt -74, bladstorlek, 65 x 50 cm.
Åke Johansson, akvarell, signerad och daterad -74, bladstorlek 34 x 24 cm.
Lars Hillersberg, offsettryck, signerad och numrerad 4/100, utskrift 24,5 x 33,5 cm.
Erland Cullberg, färgkrita, signerad med dedikation, bladstorlek 42 x 30 cm.
Not framed. Folds. Yellowed. Papers with wear. Stains. Dedications.
Galerie Belle, Västerås.