GLASSERVIS, 58 delar, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

7 st rödvinsglas. Ett med kantnagg.
8 st grogglas,
8 st vitvinsglas,
10 st champagnekupor,
8 st seleterglas,
6 st snarlika snapsglas,
3 st starkvinsglas
8 st likörglas.

Minor wear.

Auction closed
Hammer price
4 200
367
387
4 000 SEK
The auction is closed.
Accepted minimum price is met
Bid history (12 bids)
Aug 3, 2018 8:54 AM
4 200 SEK
Aug 3, 2018 8:54 AM
4 000 SEK
Aug 2, 2018 9:55 PM
3 700 SEK
Aug 2, 2018 9:55 PM
3 500 SEK
Aug 2, 2018 9:51 PM
3 300 SEK
Aug 2, 2018 9:51 PM
3 100 SEK
Aug 2, 2018 9:50 PM
2 900 SEK
Aug 2, 2018 9:50 PM
2 700 SEK
Aug 2, 2018 11:21 AM
2 500 SEK
Aug 2, 2018 8:24 AM
400 SEK
Aug 1, 2018 11:34 PM
350 SEK
Aug 1, 2018 10:23 PM
300 SEK
All times are in CEST