Furniture TablesEasy Living
1066054
HYLLA 1900-talets andra hälft
Hylla 1900 talets andra hälft
Hylla 1900 talets andra hälft
Hylla 1900 talets andra hälft
Hylla 1900 talets andra hälft

Fanerad med sten, tre hyllplan av glas, längd 69, bredd 34, höjd ca 198 cm

Wear due to age and use. Scratches. Marks. Chip.

Droit de suite: No
Location:
Contact
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Customer service

Sweden
Telephone hours: mon - fri 9 am - 1 pm

Send a message
Auction closed
Final bid
1 000
93
103
3 000 SEK
The auction is closed.
Accepted minimum price is met
Bidhistory (7 bids)
Jun 30, 2018 7:41 PM
1 000 SEK
Jun 30, 2018 7:40 PM
900 SEK
Jun 30, 2018 7:39 PM
850 SEK
Jun 30, 2018 7:39 PM
800 SEK
Jun 30, 2018 7:38 PM
700 SEK
All times are in CEST