654
192120

Peter Kurbatov

(Russian Federation)
300 EUR
3 440 SEK
314 USD
Hammer price
Unsold
Peter Kurbatov
(Russian Federation)

PETER KURBATOV, olja på duk, sign. och dat. 1945.

Midsommarlandskap, 54 x 65.

Ytsmuts.