102
189179
Jaakko Somersalo
(1916-1966)

COMPOSITION.

Sign. -56. Lithograph, 175/250, 48x61 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

300 - 400 EUR

Hammer price:
500 EUR
Contact specialist
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Specialist modern and contemporary art
+358 (0)50 428 2146