27
199232
Kuutti Lavonen
(Born 1960)

"TOBIE".

Sign. 2007. Lithograph, 36/90, 62x43,5 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

600 - 800 EUR

Hammer price:
600 EUR
Contact specialist
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Specialist modern and contemporary art, Finnish art, photography
+358 (0)50 428 2146