386
198141

Julius von Klever

(Russian Federation, 1850-1924)
12 000 - 15 000 EUR
136 000 - 170 000 SEK
12 500 - 15 600 USD
Hammer price
Unsold
Julius von Klever

A RIVER IN THE FOREST.

Sign. 1905. Oil on canvas, 35x45 cm.