431
188621

Carl Frederik Aagaard

(Denmark, 1833-1895)
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Head Specialist Silver
+46 (0)709 17 99 93
Carl Frederik Aagaard
(Denmark, 1833-1895)

CARL FREDRIK AAGAARD, olja på duk. Signerad C.F. Aagaard.

Från kusten vid Amalfi. Duk 43 x 63 cm.

Slitage och ytsmuts.