440
205335

René Louis Chrétien

(France, 1867-1942)
2 000 - 2 500 EUR
22 900 - 28 700 SEK
2 090 - 2 620 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Prints
+46 (0)739 40 08 27
René Louis Chrétien
(France, 1867-1942)

NATURE MORTE WITH A MELON.

Sign. Oil on canvas, 61x94 cm.

Slitage. Lagning.