169
221110

SMALL COFFEE POT

250 - 300 EUR
2 830 - 3 400 SEK
261 - 313 USD
Hammer price
Unsold
SMALL COFFEE POT

Silver. Unidentified marks. Engraving 1782. Height 18 cm, weight 217 g.

Bruksslitage. Små bucklor, reparationer.