326
208656

TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN

(Finland)
200 EUR
2 270 SEK
209 USD
Hammer price
160 EUR
TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN
(Finland)

A BROOK IN THE FOREST.

Sign. Riegen. Oil on canvas, glued on board, 30x21 cm.