360
213315

Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
250 EUR
2 830 SEK
261 USD
Hammer price
260 EUR
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

"CHRISTMAS TREE, INTERIOR".

Sign. 1908. Lithograph, 47x59 cm.