385
213991

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
400 EUR
4 530 SEK
417 USD
Hammer price
Unsold
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

FISHERMEN.

Sign. Etsning, 24x23 cm.