399
214708

GRAPHIC FOLDER.

400 EUR
4 530 SEK
417 USD
Hammer price
750 EUR
GRAPHIC FOLDER.

12 artists. Lithographs. Sign. Carolus Enckell, Mauri Favén, Jorma Hautala, Erkki Hervo, Reino Hietanen, Juhani Linnovaara, Sakari Marila, Jukka Mäkelä, Jarmo Mäkilä, Ulla Rantanen, Jaakko Sievänen, Jan Kenneth Weckman. The size of the folder is 72x51 cm.