533
224187

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
1 000 EUR
11 500 SEK
1 050 USD
Hammer price
Unsold
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

SHIPS ON THE SEA.

Sign. Olja på duk, 42x63 cm.