538
224192

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
2 000 EUR
22 900 SEK
2 090 USD
Hammer price
Unsold
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

LANDSCAPE STUDY.

Sign. Oil on board, 14x20 cm.

Sedvanligt slitage, ytsmuts.