784
220989

A BOWL.

160 - 180 EUR
1 840 - 2 070 SEK
167 - 188 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Anna Rosenius
Helsinki
Anna Rosenius
Head specialist Finnish design
+358 (0)40 1284 977
A BOWL.

Signed Holmegaard 17792. Denmark. Blue glass. Diameter 28,5 cm.

Slitage, repor.