Live auctions
Auction: April 21−22, 2026
Auction: April 21, 2026
Auction: May 20−21, 2026
Auction: June 10−12, 2026
113
238810

Alfred Jensen

(Germany, 1859-1935)
3 000 - 4 000 EUR
31 000 - 41 300 SEK
3 430 - 4 580 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Alfred Jensen
(Germany, 1859-1935)

ALFRED JENSEN (TYSKLAND), olja på duk, sign.

Hamburgs hamn, 80,5 x 121.

Smärre prickar.